Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Opilého a agresivního cizince zpacifikovali až kladenští strážníci

Neděle, 15. Duben 2018 13:00

Na začátku tohoto týdne přijali kladenští strážníci oznámení od obsluhy restaurace o tom, že se v ní nachází cizinec, který napadá ostatní hosty i zaměstnance. Ti okamžitě vyjeli na místo, aby zabránili dalším útokům.

Opilého a agresivního cizince zpacifikovali až kladenští strážníci (Ilustrační foto: MP Kladno)

„Podle obsluhy muž přišel do restaurace již silně podnapilý. Poté, co mu žena odmítla podat další alkohol, začal slovně napadat a urážet jak ji, tak i ostatní hosty. Hlídka agresora vyzvala k prokázání totožnosti, což muž ze Slovenska učinil předložením občanského průkazu,“ sdělila Kladenským listům mluvčí strážníků Alena Purkytová. 

I přes prokázání totožnosti se Slovák v restauraci choval dál agresivně. Proto ho strážníci vyzvali, aby svého chování zanechal a opustil místo. Na tuto výzvu muž zareagoval dalšími slovními útoky na adresu hostů a personálu.

„Když muži servírka opakovaně sdělila, že je nevítaným hostem a aby opustil místo, tak se ji pokusil fyzicky napadnout. Tomu zabránila přítomná hlídka strážníků, která muže za pomoci donucovacích prostředků zpacifikovala, nasadila mu pouta a převezla na Policii České republiky,“ uzavřela mluvčí Purkytová.

Autor: (red)