HORKÝŽE SLÍŽE Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • J.A.R

Kladenský autoservis MG Auto je specialistou na klimatizace

Čtvrtek, 5. Duben 2018 11:00

S příchodem jara nastává také čas, kdy je zapotřebí zkontrolovat vozidlo po zimě. Je třeba vyměnit pneumatiky ze zimních na letní a hlavně nezapomínat na kontrolu a servis klimatizace. Ekologie totiž zavítala také do těchto končin. Nové nařízení Evropské unie hovoří jasnou řečí. Je nutné používat jiný druh chladiva u všech aut homologovaných od 1. ledna 2011.

Nový model plničky klimatizací (Foto: Kamil Záhradník)

Autoservis MG Auto má v této problematice bohaté zkušenosti. Jeho profesionální tým mechaniků vám vždy dobře poradí a navrhne nejlepší a cenově dostupné řešení jakékoliv závady na vozidle. Aby bylo možné rozšířit služby, pořídil manažerský tým nový model plničky klimatizací. Technici jsou schopni vám do vozidla natlakovat druh chladiva, který odpovídá přísným předpisům EU. Díky profesionálnímu přístupu a dokonalému vybavení trvají veškeré práce přibližně 60 minut.

Napojení nového modelu plničky klimatizací (Foto: Kamil Záhradník)

„Jako první nezávislý autoservis v Kladně poskytujeme možnost naplnění a kontroly systému klimatizace pro tento nový druh chladiva. Přistoupili jsme k ní z toho důvodu, že jsme byli často dotazováni na kontrolu a údržbu klimatizace u novějších vozidel,“ řekl spolumajitel firmy Martin Veselý.

„V případě, že je v systému únik, můžeme pomocí tlakové zkoušky zjistit jeho místo a před naplněním ho opravit. Vzhledem k tomu, že cena chladiva pořád stoupá, je důležité nepodceňovat pravidelnou údržbu klimatizace i celého systému a to preventivně každé dva roky. V opačném případě, hrozí poničení kompresoru a jeho oprava se pohybuje v řádů desítek tisíc,“ dodal Martin Veselý.

Je důležité nepodceňovat pravidelnou údržbu klimatizace (Foto: Kamil Záhradník)

V případě, že byste chtěli svému čtyřkolovému mazlíkovi udělat radost a navštívit s ním autoservis MG Auto, najdete ho na adrese: P. Holého 80, Kladno-Kročehlavy. Kontaktní telefon je 602 339 557.

MG Auto je firmou s třicetiletou tradicí, v Kladně působí již od roku 1987. Ve svém portfoliu služeb nabízí mimo servis klimatizací také kompletní opravy i servis automobilů, má k dispozici klempířskou dílnu a lakovnu.

MG Auto je firmou s třicetiletou tradicí (Foto: KL)

Autor: Kamil Záhradník