Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

FOTO: Židla Cup ve Slaném vyhráli malí slávisté

Úterý, 13. Březen 2018 07:20

HK Lev Slaný za podpory Královského města Slaného a řady sponzorů uspořádal na místním zimním stadionu tradiční hokejový Židla Cup pod záštitou bývalého skvělého obránce Marka Židlického. Ve dvoudenním klání se představilo osm mužstev ročníků 2009 a mladších.

Židla Cup ve Slaném vyhráli malí slávisté (Foto: Jitka Krňanská – KL)

S konkurencí se nejlépe vypořádali mladí hokejisté Slavie Praha. Na druhém místě skončily naděje Meteoru Třemošná, třetí byli Berounští Medvědi, čtvrtý celek AC Turnov, pátou příčku obsadili hráči HK Lev Slaný B, šestou Čerti Ostrov, sedmou Kobra Praha a poslední skončil tým HK Lev Slaný A.

Letos poprvé se koná turnaj i pro kategorii hráčů narozených v roce 2004 a mladších, kdy se ve dnech 30. března až 1. dubna představí HK Lev Slaný, Slavia Praha, AC Ledeč nad Sázavou, Orli Znojmo, HC Stadion Cheb, Spartak Nové Město nad Metují a dva zahraniční účastníci, Martinské Orly ze Slovenska a Chemnitz Crashers z Německa.

Poděkování patří zvláště bývalému výbornému hráči NHL a české reprezentace, který nastartoval svojí skvělou kariéru v HC Kladno, Marku Židlickému. Ten sice nemohl být turnaji osobně přítomen, ale zajistil velmi atraktivní ceny ze svého posledního působiště: New Jersey Devils. Samozřejmě nechyběly ani podpisy největších ikon tohoto klubu, ať se jedná o Martina Brodeura, Patrika Eliáše nebo pochopitelně samotného Marka.


Autor: (rc)