Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Ples sportovců v Kladně bude letos v režii týmu Domu kultury

Úterý, 20. Březen 2018 08:00

Tvůrci tolik oblíbených disco a retro plesů si vzali letos pod svá ochranná křídla i ten se sportovní tématikou. Návštěvníkům zároveň slibují, že vysoko nastavenou kulturní laťku hodlají překonat a zachovat tuto akci i do budoucna naprosto výjimečnou.

Ples sportovců v Kladně bude letos v režii týmu Domu kultury (Foto: KL)

Jeden z nejoblíbenějších plesů v Kladně, který se koná 23. března, nabídne netradiční a zbrusu nové kulturní menu. Nejen nejlepší sportovci Kladenska se sejdou na jednom místě a společně se pobaví.

„Rád bych srdečně pozval všechny zájemce, kteří si chtějí plesovou sezónu zpestřit. Ples sportovců byl letos ohrožen, jelikož hrozilo jeho zrušení. Řekli jsme si, že by byla škoda tuto tradiční akci nezachovat a proto jsme se s týmem Domu kultury rozhodli, že ho Kateřině Roubalové pomůžeme uspořádat právě my,“ uvedl pro Kladenské listy manažer kladenského kulturáku Michal Muláček.

„Na plese bude vyhlášena anketa Sportovec Kladenska. Ta je vypracována na základě hlasů sportovních redaktorů,“ doplnil Michal Muláček.

K tanci a poslechu zahraje orchestr Brand New Band. Návštěvníci se také mohou těšit na patřičný doprovodný program: předtančení, bohatou tombolu a hlavně skvělou atmosféru! Hlavní hvězdou večera pak bude Boney M revival. Jedná se o nejlepší revivalovou skupinu slavných německých diskotékových hvězd, jaká se dá v Evropě sehnat.

V malém sále pojede disco osmdesátých a devadesátých let. Večerem bude v moderátorské pozici provádět zkušený a oblíbený Jan Lukavský.

Vstupenky za jednotnou cenu 390 korun jsou již nyní k zakoupení v Městském informačním centru na třídě T. G. Masaryka, případně na telefonním čísle 312 604 540. Dále je také můžete objednávat v Domě kultury v kavárně Legenda, nebo na mobilním čísle 608 204 233.

Autor: (red)


banbad