Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Agresivní muž v Kladně napadl mladou ženu, hrozí mu tři roky za mřížemi

Středa, 14. Únor 2018 07:20

Dvaadvacetiletá žena z Kladna bude na čtvrtek 8. února ještě dlouho vzpomínat. Před vraty jejího domu na ni zaútočil agresivní muž, který ji několikrát uhodil. Žena před ním naštěstí utekla a kontaktovala policii, která výtržníka později dopadla o několik ulic dál.

Agresivní muž v Kladně napadl mladou ženu, hrozí mu tři roky za mřížemi (Ilustrační foto: KL)

V ulici Jaroslava Merhauta v Kladně nejprve muž začal mladé ženě před jejím domem velmi hlasitě vyhrožovat ublížením na zdraví. Následně do ní tak silně strčil, že přes otevřená vrátka vpadla na dvorek. Tam jí agresor ještě zasadil několik ran, mimo jiné do hlavy. Jakmile se mu žena vytrhla ze sevření, utekla do domu. Případ později oznámila policii.

Na místo vyjela hlídka, která provedla prvotní šetření, aby pachatele později vypátrala a zadržela v nedaleké Nezamyslově ulici.

„Kriminalisté nyní tento případ vedou ve zkráceném přípravném řízení a muži sdělili podezření z trestných činů nebezpečné vyhrožování a porušování domovní svobody. Za toto protiprávní jednání nyní hrozí podezřelému pachateli maximální trest odnětí svobody na tři roky,“ uvedla pro Listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)