Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Kladeňáci, chcete nové dětské hřiště? Hlasujte v soutěži!

Úterý, 13. Únor 2018 08:00

Kladeňáci v současnosti hlasují v soutěži společnosti Lidl o nové Rákosníčkovo hřiště. Prodejna v Americké ulici je aktuálně na desátém místě v kategorii měst do 100 tisíc obyvatel. Pokud se chcete zasadit o výstavbu nového hřiště pro děti, zapojte se do hlasování.

Kladeňáci, chcete nové dětské hřiště? Hlasujte v soutěži! (Ilustrační foto: KL)

Dlouhodobým cílem společnosti Lidl v České republice je podpora volnočasových aktivit malých školáků a předškoláků s jejich rodiči. Hlavní aktivitou v této oblasti je projekt nazvaný Rákosníčkova hřiště. V rámci tohoto projektu plánuje Lidl v roce 2018 zrealizovat v blízkém okolí svých prodejen v různých koutech republiky celkem deset nových hřišť. Jak už název napovídá, symbolem projektu a dominantou každého jednotlivého hřiště je oblíbená kreslená pohádková postava

O tom, kde konkrétně budou Rákosníčkova hřiště zrealizována, rozhodnou svým hlasováním zákazníci společnosti Lidl a ostatní široká veřejnost. Podle výsledku hlasování budou následně vybrány prodejny Lidl s nejvyšším počtem hlasů, a v blízkosti těchto prodejen budou postavena Rákosníčkova hřiště.

Rozhodnout můžete i vy. Chcete-li se také zúčastnit, můžete nejpozději do 28. února 2018 hlasovat ZDE:

Podle pravidel můžete každý den udělit své prodejně až dva hlasy − jeden na webových stránkách a jeden na facebookovém profilu.

Autor: (jk)