Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

V kladenských Kročehlavech byl zaznamenán nezvyklý výskyt řidičů bez „papírů“

Čtvrtek, 8. Únor 2018 07:40

Během čtyř dnů zastavili kladenští policisté v kladenské čtvrti Kročehlavy tři řidiče, kteří neměli za volantem co dělat. O oprávnění k šoférování totiž přišli.

V kladenských Kročehlavech byl zaznamenán nezvyklý výskyt řidičů bez „papírů“ (Ilustrační foto: KL)

„Prvního řidiče Fordu Fiesta, šestačtyřicetiletého muže zastavili policisté v pátek 2. února před jedenáctou hodinou dopolední v ulici Litevská. Následnou lustrací policisté zjistili, že má platný zákaz řízení motorových vozidel pro všechny skupiny, a to od prosince loňského roku do dubna 2019,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Richterová.

„Dalším hříšníkem byl šedesátiletý řidič osobního vozidla Peugeot, kterého hlídka zastavila v ulici Unhošťská. Ten má platný zákaz řízení motorových vozidel od začátku letošního ledna do září roku 2019,“ řekla dále mluvčí Richterová.

„V pondělí 5. února zastavili kladenští policisté dalšího hříšníka, a to v ulici Vítězná. Ten řídil osobní automobil Renault Clio. Následně tohoto muže ztotožnili jako dvaačtyřicetiletého. Hlídka jej vyzvala k předložení všech potřebných dokladů k provozu a řízení vozidla. Kromě řidičského průkazu předložil veškeré doklady, avšak při lustraci osoby policisté zjistili, že má platný zákaz řízení motorových vozidel pro všechny skupiny, a to od prosince loňského roku do června roku letošního,“ uzavřela Michaela Richterová.

Všichni tři muži jsou nyní podezřelí ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za což můžou být potrestáni odnětím svobody až na dvě léta.

Autor: (red)