Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Kladenská policie žádá veřejnost o pomoc s identifikací zloděje

Středa, 7. Únor 2018 07:50

Kladenští policisté pátrají po neznámém pachateli snědé pleti, který 15. ledna odcizil v kladenském obchodním domě nezletilému chlapci mobilní telefon. Poznáte ho na fotografiích?

Ilustrační foto: KL

Nezletilý chlapec si při nakupování s rodinou chtěl odpočinout a usadil se do plastického informačního panelu. Po chvíli se z místa zvedl, vzal si bundu a odešel za svými příbuznými do prodejny. Mobilní telefon Samsung Galaxy S7 Edge zlaté barvy ovšem zapomněl na místě.

Policisté z kamerového záznamu zjistili, že jakmile hoch odešel, přistoupil k jeho telefonu mladík snědé pleti, který přes něj dal své oblečení a nenápadně ho odcizil. Poté se přidal ke skupince dalších tří osob ve věku mezi 16 až 25 lety. 

„Dosud neztotožněný podezřelý mladík je hubené postavy, v době spáchání činu měl na sobě černé tričko s krátkým rukávem, černé kalhoty a modré sportovní boty. V ruce si nesl černou mikinu, nebo bundu,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Richterová.

Kdo by mladíka, který je označený červenou barvou, mohl poznat, nebo poskytnout jakoukoliv informaci, může zavolat na bezplatnou linku 158, případně se osobně dostavit na obvodní oddělení Kladno-město, nám. Edvarda Beneše 1613.

Autor: (red)