Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

FOTO: Volejbalisté Kladna potvrdili roli favorita a Ostravě nedali šanci

Sobota, 3. Únor 2018 21:28

Hráči Kladna volejbal cz se v domácím prostředí prezentovali velmi dobrým výkonem, což potvrdili vítězstvím 3:0 nad VK Ostrava. Do utkání naskočila v průběhu zápasu i posila David Konečný.

Foto: KL

Kladno volejbal. cz – VK Ostrava  3 :0  (19, 23, 16)

Do zápasu nastoupila stabilní základní šestka. Od prvních míčů bylo Kladno lepším mužstvem. Po polovině setu si domácí vytvořili náskok čtyř bodů, který v závěru prvního dějství ještě navýšili. V podobném duchu začala i druhá sada. Ve druhém technickém času vedli Kladeňáci 16:14. Ostraváci však několika vydařenými útoky se najednou v závěru dostali do vedení 22:23. Potom však přišel na servis Hýský a koncovku zrežíroval ve prospěch svého celku. S moravským týmem nevydařený závěr předchozího setu nezaváhal, dokonce se v posledním dějství dostal do vedení 4:6. Ale potom Středočeši opět zapnuli na plné obrátky a závěr se proměnil v exhibici, ve které exceloval Gromadowski.

„Už první utkání v Ostravě bylo pro nás obtížné, protože soupeř hrál výborně,“ konstatuje trenér Milan Fortuník. „Proto jsme se snažili připravit na protivníka co nejlépe.  Konečný výsledek 3:0 je pro nás hodně lichotivý, jelikož v určitých fázích jsme hůře podávali.“ 

Sestava: West, Šulista, Sobotka, Hýský, Zajíček, Gromadowski – Moník, střídali: Blažek, O. Fortuník, Kozak, Trojan, Konečný. Rozhodčí: Gall – Peloušek. Diváků: 600. Zápas trval 78 minut.


Autor: (rc)