Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Volejbalová přestupová bomba, do Kladna míří Konečný a Bouza!

Středa, 31. Leden 2018 07:23

Fantastické posílení volejbalistů Kladno volejbal cz se povedlo vedení klubu. Těsně před přestupovou uzávěrkou přichází vedle Davida Konečného i Victor Bouza.

David Konečný (Foto: Veronika Víborčíková – KL)

O Davidovi Konečném se hodně spekulovalo, jenom se čekalo, zdali zkušený bývalý český reprezentant neupřednostní zahraniční angažmá. Dnešní jednání dopadlo na výbornou. „Jak známo, o Davida jsme hodně stáli, hrál za nás již minulý týden Český pohár proti Ústí nad Labem,“ komentuje jeho příchod trenér Milan Fortuník. „Nakonec jsme rádi, že využije naší nabídky. Měli bychom zájem o dlouhodobější spolupráci, ale zatím jsme se dohodli, že u nás nyní zůstane do konce sezóny. V sobotu proti Ostravě již bude připraven nastoupit, i když v základní sestavě zřejmě ne, chceme, aby se postupně adaptoval.“

Absolutní a nečekanou příjemnou novinkou je návrat Španěla Victora Bouzy po půldruhém roce. „Vše zapříčinil rozhovor s předsedou ČVS Markem Pakostou, který mě informoval o tom, že mládežnická reprezentace bude mít nabitý tento půlrok a byl by rád, kdyby reprezentoval i Adam Kozak. Adamovi jsme nechtěli bránit v reprezentaci České republiky, ale vznikl problém, co když se někdo zraní a nebude k dispozici. Proto jsme se ohlíželi po nějaké další posile. V této době se nám ozval manažer Victora, že existuje možnost jeho návratu. Okamžitě jsme se domluvili. Victora velmi dobře známe včetně jeho předností, jakými jsou rychlá hra a nahrávka a on rovněž zná zázemí klubu. Transfer je vyřízen, jen se potřebuje dořešit jeho ukončení angažmá ve Španělsku. Jestli to bude tento, nebo příští týden, to není podstatné. Stejně jako David by měl zůstat na Kladně až do konce sezóny,“ přiblížil přestup Bouzy Milan Fortuník.

Před blížícím se play-off je to určitě výborná zpráva. V předchozích letech Kladno bohužel doplatilo na úzký kádr, což letos již nehrozí.

Autor: (rc)