Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Hádka matky s dcerou na kladenské hlavní třídě vyvrcholila potyčkou

Středa, 17. Leden 2018 07:20

Máte pocit, že vaše rodinné vztahy nejsou zcela ideální? Možná na tom nejste tak špatně jako matka s dcerou, které se v sobotu 13. ledna porvaly přímo na kladenské hlavní třídě. Obě byly pod silným vlivem alkoholu, starší z nich skončila se zraněním v nemocnici.

Hádka matky s dcerou na kladenské hlavní třídě vyvrcholila potyčkou (Ilustrační foto: KL)

Devětadvacetiletá dcera při potyčce strčila do své šestačtyřicetileté matky, která upadla na zem, ze které se nemohla zvednout. Přivolaná záchranka ji převezla do nemocnice, kde se podrobila odběru biologického materiálu, protože dechové zkoušky nebyla na místě incidentu schopna. Její dceru si vzali do parády policisté. Nadýchala 3,13 promile.

Nepříjemné představení na hlavní třídě získalo vcelku početné publikum. Agresivní žena, která napadla svou matku, pořvávala na celou ulici, zcela ignorovala policisty a pokoušela se z místa odejít. Když neuposlechla opakované výzvy přítomné hlídky, byla za pomoci donucovacích prostředků zpracována a naložena do policejního vozidla. Celému teátru přihlížely také tři děti zatčené ženy. Policisté je předali do péče jejich otce. Matka zatím putovala do policejní cely.

„Za své protiprávní jednání je nyní devětadvacetiletá žena podezřelá z trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví,“ shrnula pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)