Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Uprchlí trestanci z vinařické věznice jsou již zpět za mřížemi

Pátek, 12. Leden 2018 08:37

Vězni utekli v pondělí 8. ledna ve večerních hodinách z nestřeženého pracoviště areálu firmy v Rakovníku, kde pracovali. Dnes jsou již všichni zpět za katrem.

Foto: Věznice Vinařice

Hledaní muži si v současné době odpykávali trest odnětí svobody ve vinařické věznici, a to za předchozí spáchanou majetkovou trestnou činnost. Ve středu ráno policisté podali informace, že první dva uprchlé trestance již vypátrali a zadrželi. Ti putovali za mříže do věznice v Litoměřicích.

V pátek ráno policejní mluvčí Michaela Richterová telefonicky kontaktovala redakci Kladenských listů, aby sdělila, že za mřížemi je již také poslední z uprchlých mužů. Toho policisté vypátrali v Klatovech, kde se ukrýval u své známé. 

„Včera ve tři čtvrtě na šest odpoledne jsme na tísňové lince obdrželi oznámení, že se v azylovém domě v Klatovech nachází osoba odpovídající popisu hledaného vězně. Na místo ihned vyjeli klatovští policisté s kriminalisty, kteří zjistili, že se skutečně jedná o třiatřicetiletého muže v celostátním pátrání. Na základě toho jej zadrželi a umístili do cely. Po provedení nezbytných služebních úkonů muže eskortovali do věznice Plzeň-Bory,“ informovala Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Richterová.

Zda se vězni vrátí zpět do vinařické věznice a jaké dostanou postihy, nyní zjišťujeme.

Autor: (red)