Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Zajistěte svým dětem program na jarní prázdniny již dnes

Úterý, 9. Leden 2018 07:10

Sportovní areály města Kladna v rámci své činnosti pořádají zábavné programy na podporu sportu a aktivního trávení volného času dětí a mládeže. Mezi nejúspěšnější a nejpopulárnější patří již tradiční příměstské tábory pod názvy „Léto kladenských dětí“ a „Jarní prázdniny kladenských dětí“.

Obě akce se u dětí i rodičů těší velké oblibě a i díky tomu je každý tento tábor maximálně naplněn. Pro děti ve věku 5 až 15 let je vždy připraven zábavný program, který probíhá v největší míře na sportovištích SAMK. Účastníci si v rámci celého týdne vyzkouší celou řadu sportů a aktivit pod vedením kvalifikovaných a profesionálních trenérů a odborníků daného odvětví.  Nechybí ani celodenní výlet za poznáním našeho kraje a přírody. V létě je navíc připraven půldenní cyklovýlet po kladenských cyklostezkách.

Tábory probíhají vždy v týdenních turnusech od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin. Samozřejmostí je v rámci akce zajištění pitného režimu a obědů. Obědy jsou vždy připravovány s ohledem na potřeby dětí, včetně bezlepkové stravy.

Během jarních prázdnin kladenského okresu je k dispozici 45 míst. O děti rozdělených do družstev dle věku je vždy postaráno nadšenými vedoucími. Největší odměnou je jim dětská radost a spokojenost rodičů.

Aktivity Jarních prázdnin kladenských dětí: baseball, Aquapark Kladno, atletika, badminton, bojové sporty, basketbal, bruslení na ledě, florbal, hokejbal, judo, lezecká stěna, stolní tenis, moderní tanec, tenis, volejbal, půldenní výlet, buřty na sněhu, jarní masopust (karneval), ukázka práce Městské policie Kladno.

Veškeré dokumenty naleznete ZDE:

Autor: Veronika Povondrová