Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Pomozte odhalit zloděje, který z dodávky ukradl ledvinku s telefonem a penězi

Pondělí, 8. Leden 2018 07:30

AKTUALIZOVÁNO: Jednatřicetiletý muž z Prahy nezamkl svou dodávku, kterou zaparkoval v Hřebečské ulici v Kladně. Příležitosti využil zloděj, který vnikl dovnitř a sebral ledvinku s doklady, hotovostí, platební kartou a mobilním telefonem. Při činu ho ale zachytila palubní kamera vozidla.

Ilustrační foto: KL

AKTUALIZOVÁNO: Na základě zveřejněných fotografií se 9. ledna, v dopoledních hodinách, osmatřicetiletý muž z Kladna dostavil na policejní oddělení a doznal.


Krádež se odehrála v úterý 2. ledna okolo půl sedmé ráno u pivnice v kročehlavském sídlišti. Zloděj měl snadnou práci a z neuzamčeného iveca si v ukradené ledvince odnesl věci za 12 tisíc korun. Odcizenou platební kartou platil bezkontaktně ve dvou provozovnách a potom se ještě neúspěšně pokusil vybrat z bankomatu.

Muže při krádeži zachytila palubní kamera umístěná ve vozidle. Dalším šetřením navíc policisté zajistili i záběry pravděpodobného pachatele, kterého zachytila kamera v nedalekém baru. Policie uvítá pomoc veřejnosti s identifikací podezřelého.

„Jakékoliv informace, které by vedly k odhalení totožnosti podezřelého, mohou občané sdělit osobně na Obvodním oddělení Kladno – Kročehlavy nebo policisty kontaktovat na telefonním čísle 974 873 576. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)