Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Ve Slaném si žena z bankomatu vzala cizích šest tisícovek, zachytila ji kamera

Pondělí, 8. Leden 2018 07:50

AKTUALIZOVÁNO: Sedmatřicetiletá žena ze Slaného si šla vybrat peníze do bankomatu. V roztržitosti si však při odchodu vzala pouze platební kartu. Vydaných šest tisíc na místě zapomněla. Příležitosti využila kolemjdoucí žena, která cizí peníze sebrala. Tím se však dopustila trestného činu.

Ilustrační foto: KL

AKTUALIZOVÁNO: Na základě operativního šetření a následné výzvy v médiích a na sociálních sítích se podařilo ustanovit podezřelou, která z bankomatu v obchodním domě sebrala cizí peníze. Jedná se o třiatřicetiletou ženu ze Slánska, která se 8. ledna 2018 dostavila na Obvodní oddělení Slaný a přiznala se, že si z výše uvedeného bankomatu odnesla obnos šest tisíc korun. Peníze neutratila a přinesla na policejní stanici. Svůj postup obhajovala tvrzením, že netušila, jak má danou situaci řešit a že kauzu chtěla řešit až po vánočních svátcích.


Slánští policisté prošetřují případ zatajení věci, který se odehrál v posledních dnech minulého roku v obchodním domě v Ouvalově ulici. U zdejšího bankomatu je nainstalována kamera. Ta pravděpodobně zachytila ženu, která finanční obnos odcizila. Za to jí hrozí až roční vězení. Pomozte zjistit její identitu. 

„Vyšetřovatel případu nyní žádá o pomoc při identifikaci této ženy. Jakékoliv informace, které by vedly k odhalení totožnosti podezřelé, mohou občané sdělit osobně na Obvodním oddělení Slaný nebo policisty kontaktovat na telefonním čísle 974 873 811. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala přes Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)