Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Kino Sokol zve na vernisáž výstavy fotografií Robina Lupače Vidím černo bíle

Pátek, 5. Leden 2018 07:10

Kino Sokol dnes zahajuje pravidelné výstavy, které najdete ve foyer. Každý měsíc se vám představí jeden umělec z Kladna, či úplně odjinud. Spojovat je bude originalita a nevšední pohled na svět.

Foto: KL

V lednu vám svou tvorbu představí mladý fotograf Robin Lupač. Jeho výstavu „Vidím černo bíle“ zahájí kino Sokol vernisáží, a to v pátek 5. ledna od 19:00 hodin. Hudba a šampaňské budou zajištěny. Akce se koná ve foyer kina a vstup je dobrovolný.

Robin Lupač
*1983 ve Znojmě, žije a pracuje v Praze. Město je mu nekonečnou inspirací jako prostor, jenž se neustále mění, vytváří nové scény, tvary a situace. Scény často utváří na jedné straně člověk, většinou žena, jemná, citlivá, křehká, na straně druhé drsné a hrubé město, struktury, geometrické útvary nebo linie. Zvláštní úlohou ve fotografiích je zachycení člověka ne jako tuctového modelu, ale jako skutečného originálu s jeho vlastními pocity – radostí, smutkem, opuštěností, váhavostí, zklamáním a podobně. Více, či méně opuštěné věci a materiály, jako jsou ocel, kámen nebo ztrouchnivělé dřevo tak kontrastují s krásou lidského ducha, těla a přirozeným slunečním světlem utvářejí kompozice, často nepředvídané.

Info: Kino Sokol