Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Ve slánském Penny chytla ochranka zloděje, kradl i přesto, že je v podmínce

Čtvrtek, 4. Leden 2018 07:00

Zloděje, který chtěl ve slánském Penny odcizit dva kartóny cigaret, se všimla ochranka marketu. Nenechavce se pokusila zadržet. Ten se ovšem nechtěl „vzdát“ bez boje a při zatýkání kladl odpor. Během potyčky vysypal tři přepravky s pečivem, čímž způsobil další škodu. 

Ve slánském Penny chytla ochranka zloděje, kradl i přesto, že je v podmínce (Foto: KL)

Zaměstnanci supermarketu v Ouvalově ulici po zadržení zlodějíčka okamžitě vyrozuměli na lince 158 policisty. Těm sdělili, že pachatel se pokusil nejprve odcizit dva kartóny cigaret různých značek a dále, že při zatýkání klad odpor a vysypal na zem tři přepravky se sto devadesáti šesti kusy housek, rohlíků a chleba. 

„Po příjezdu policistů na místo činu bylo zjištěno, že pachatelem je třiadvacetiletý muž z Kladenska. Následným šetřením se ukázalo, že byl již v listopadu 2017 odsouzen Okresním soudem Louny za jinou majetkovou trestnou činnost. Policejní hlídka muže zadržela a eskortovala na policejní služebnu k provedení dalších úkonů,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová. 

Pachatel svým protiprávním jednáním způsobil škodu za necelé dva a půl tisíce korun. Policisté ho za tento skutek nyní podezřívají z trestného činu krádeže.

Autor: (red)