Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Dva muži v Kladně na náměstí Svobody pobodali seniora

Čtvrtek, 21. Prosinec 2017 12:16

Kladenští kriminalisté se spolu s krajskými kolegy od úterních nočních hodin zabývají incidentem, který se odehrál na náměstí Svobody. Dva muži tam pobodali jednašedesátiletého seniora. Útočníkům teď hrozí až deset, respektive dvanáct let za mřížemi.

Dva muži v Kladně na náměstí Svobody pobodali seniora (Foto: KL)

Zákeřný útok se odehrál v úterý 19. prosince v noci. Jednašedesátiletý napadený muž při útoku utrpěl bodná zranění. První pomoc mu poskytli přivolaní strážníci městské policie. Ti také zakrátko nedaleko místa činu podle popisu vypátrali a zadrželi jednoho z útočníků. Druhého z podezřelých v následujících hodinách zadrželi středočeští policisté. Událost nyní intenzivně vyšetřují kriminalisté.

Nejpravděpodobnějším scénářem je podle informací Kladenských listů loupežné přepadení.

„Ve středu 20. prosince bylo vyšetřovatelem zahájeno trestní stíhání dvou mužů pro zvláště závažný čin loupeže. Jednomu z obviněných v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody na dva roky až deset let, druhému na pět až dvanáct let. Bude podán podnět na vzetí do vazby obou obviněných mužů,“ sdělil Kladenským listům policejní mluvčí Zdeněk Chalupa. 

Autor: (jk)