Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

FOTO: Den otevřených dveří na škole E. Beneše se vydařil

Úterý, 19. Prosinec 2017 08:00

Naposledy v tomto kalendářním roce se otevřely dveře veřejnosti ve Střední odborné škole a Středním odborném učilišti na náměstí E. Beneše v Kladně. Dny otevřených dveří budou pokračovat ale i v příštím roce.

Den otevřených dveří na škole E. Beneše se vydařil (Foto: Magdalena Koryntová)

Dny otevřených dveří nabízejí jak budoucím žákům, tak i jejich rodičům nahlédnout pod pokličku různých studijních oborů na dané škole. Na místě se mohou osobně potkat s učitelským sborem a položit důležité a zajímavé otázky, na jejichž základě se potom studenti rozhodnou, jestli je škola pro ně ta pravá. Na Střední odborné škole a Středním odborném učilišti sídlící na náměstí E. Beneše v Kladně k tomu přidali ještě zajímavý charitativní bonus.

„Zájemci o studium v naší škole získali konkrétní představy o studijních i učebních oborech, které nabízíme. Pedagogický sbor i pomocníci z řad studentů podávali informace a zapojovali příchozí do tvůrčích dílen. K vidění byla vánoční hra v podání studentek oboru Sociální činnost. Již tradičně jsme pamatovali na pomoc druhým. Probíhala sbírka přikrývek a oblečení pro lidi bez domova, pokračovala i sbírka hrnečků a plyšáků,“ řekl ředitel školy Petr Paták.


Autor: (red)