Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

V kladenské škole E. Beneše se ve středu uskuteční den otevřených dveří, bude i charita

Pondělí, 11. Prosinec 2017 07:59

Otevřená, efektivní, fungující a moderní škola na náměstí Edvarda Beneše v Kladně pořádá pro žáky základních škol i širokou veřejnost den otevřených dveří s bohatým programem.

V kladenské škole E. Beneše se ve středu uskuteční den otevřeních dveří, bude i charita (Foto: Veronika Víborčíková – KL)

K vidění budou ukázky maturitních a studijních oborů i vánoční divadelní hra. Připravena je ochutnávka gastronomických specialit. V rámci charity proběhne sbírka přikrývek a hrnečků pro lidi bez domova. Akce se uskuteční ve středu 13. prosince od 12 do 18 hodin.

„Naše škola připravuje v teoretickém i praktickém vyučování své studenty a učně pro budoucí výkon povolání. Mým cílem je, aby ze školy odcházeli všestranně připravení mladí lidé, kteří se vždy dobře uplatní na trhu práce. Škola má stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který zajišťuje kvalitní vzdělání žáků. Studenti u nás najdou prostor pro seberealizaci, rozvoj své osobnosti a všestrannou přípravu pro budoucí profesní život,“ řekl ředitel školy Petr Paták.

Autor: (red)