Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Kladenští běžci jedou na charitativní vlně, přidejte se k nim

Středa, 6. Prosinec 2017 08:20

Jako každý první čtvrtek v měsíci, i v prosinci z kladenského Centralu vyběhne skupina běžců, aby podpořila Hynka Skůru. A i vy se můžete přidat a pomoci.

Foto: Archiv Veroniky Šimáčkové

Letos naposledy můžete s běžeckou skupinou Jeden měsíc běžce podpořit Hynečka Skůru, který se ve 3 letech málem utopil v bazénu a od té doby statečně bojuje. Bohužel jeho léčba je velmi nákladná, a tak se běžci z Kladna a jeho blízkého okolí spojili s Tomášem Tušou, který stojí za celým projektem Na vlně laskavosti, a kladenským obchodním domem Central, aby alespoň částečně na tuto léčbu přispěli.

Pomoci můžete i vy. Přidejte se ke skupině a společně ve čtvrtek 7. prosince v 18.30 vyběhněte od info stánku z OC Central na krátkou trasu Kladnem, kterou zvládne i netrénovaný jedinec. Tentokrát je trasa naplánovaná centrem města. A jelikož se jedná o poslední předvánoční výběh, kdo bude chtít může si připít svařákem na náměstí. Proto si nezapomeňte raději i pár drobných do kapsy.

Cena samotného výběhu je 50 kaček, ale samozřejmě můžete dle vašich možností přispět i víc. Celá částka bude věnována na konto tohohle statečného bojovníka.

Odkaz na událost naleznete ZDE:

Autor: Veronika Šimáčková