Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

FOTO: V úterý se ředitel kladenské nemocnice proměnil v Mikuláše

Středa, 6. Prosinec 2017 07:20

V úterý 5. prosince bylo možné na chodbách nemocnice potkat netradiční návštěvu. Za dětmi na všechna dětská oddělení přišel Mikuláš v doprovodu hned dvou andělů. Jeho návštěva tak pomohla malým pacientům alespoň na chvíli zapomenout na starosti spojené s pobytem v nemocnici.

V úterý se ředitel kladenské nemocnice proměnil v Mikuláše (Foto: Hana Senohrábková)

Podobu Mikuláše na sebe vzal sám ředitel Petr Polouček, za anděly se převlékly Alexandra Urbanová a Marcela Zůzová z kladenské nemocnice. Po ranní nadílce u malých pacientů převzal roli Mikuláše náměstek ředitele Marek Janka, který šel se svou andělskou družinou potěšit pacienty na interní oddělení. Za velké pomoci Dobrovolnického centra kladenské nemocnice tak připravili všem hospitalizovaným tradiční příjemné rozptýlení a připomněli nastávající adventní čas. Jejich návštěva potěšila nejen děti, ale i přítomné rodiče a pacienty na dalších odděleních.

Mikuláš a jeho pomocnice rozdávali balíčky s ovocem, sladké perníčky a linecké cukroví, které nemocnici věnovala firma Krušovická pekárna a cukrárna a firma Aramark. S nadílkou se nezapomnělo ani na dětičky v dětské skupině Rybička, kde všichni vzorně zazpívali Mikuláši písničku.

Autor: Hana Senohrábková