Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Seniorka se v Kladně zranila cestou autobusem. Policie hledá svědky události

Pondělí, 20. Listopad 2017 17:07

Jak je to s pravdou? Okolo půl jedenácté se dnes v Kladně zranila seniorka cestující autobusem městské hromadné dopravy. Tvrdí, že řidička příliš prudce zastavila na světelné křižovatce. Šoférka to popírá. Policie proto žádá ostatní cestující, aby se přihlásili.

Ilustrační foto: KL

Autobus městské hromadné dopravy číslo 603 jel z Rozdělova ve směru na zastávku Náměstí Svobody. Na světelné křižovatce s ulicí Ke Stadionu vůz zastavil na červenou. Pětašedesátiletá cestující ztratila rovnováhu a upadla. Se zlomeninou byla převezena do kladenské nemocnice.

Na místě je otázka, jak se událost skutečně odehrála. Poškozená důchodkyně tvrdí, že devětačtyřicetiletá řidička zabrzdila natolik prudce, že se nemohla udržet na nohou. Nikdo další však zraněn nebyl. Zaskočená šoférka není schopna situaci zpětně popsat, jelikož se plně věnovala řízení a neměla ponětí, co se dělo za jejími zády. Je možné, že se seniorka nedržela madel. To mohou vypovědět očití svědci, na které se nyní obrací policie.

„Policie vyzývá cestující, kteří dnes 20. listopadu přibližně v 10:25 jeli autobusem městské hromadné dopravy po třídě ČSA a viděli, jak poškozená žena upadla, aby se přihlásili osobně na policejní stanici nebo na telefonní číslo 702 207 630. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Kladenských listů policejní mluvčí Michaela Nováková. 

Autor: (jk)


banbad