Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Žena přišla ve Stochově časně z rána o peněženku, stačilo chvilkové zaváhání

Pátek, 17. Listopad 2017 08:30

Chvilka nepozornosti stála ženu peněženku. Ve Stochově odběhla od automobilu, aby zamkla dům, přičemž u vozidla nechala pootevřené dveře. Na sedačce měla kabelku. Okamžiku využil zloděj, který přiskočil k vozu, kabelu prohledal a utekl s peněženkou.

Ïlustrační foto: KL

Krádež se v ulici J. Šípka odehrála ve středu 15. listopadu po páté hodině. Žena odstavila své vozidlo na parkovišti, odložila si kabelku na sedačku a šla uzamknout vchodové dveře domu. Nechala přitom pootevřená přední dvířka u automobilu. Zloděj měl snadnou práci. Vytáhl peněženku s hotovostí, doklady i platební kartou, kabelku pohodil na zem a utekl.

„Policisté nyní pátrají po pachateli, který je za tento skutek podezřelý z trestných činů krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměňování platebního prostředku, směnek a cenných papírů,“ komentovala pro Listy případ policejní mluvčí Jana Šteinerová.

„Policie vyzývá občany, kteří se v těchto brzkých hodinách pohybovali poblíž místa činu nebo zaznamenali toto jednání z domova, aby poskytli svědectví k podezřelé osobě na policejní služebnu nebo na linku 158,“ dodala Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad