Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Davidova hvězda zazáří nad kladenským zimákem. Čeští veteráni přivítají Izrael

Čtvrtek, 16. Listopad 2017 06:00

Hvězdy z Nagana, mistři světa a další vysloužilé osobnosti tuzemské hokejové scény v Kladně přivítají hokejovou reprezentaci Izraele. Netradiční utkání se na ČEZ stadionu odehraje v úterý 21. listopadu, úvodní buly je naplánováno na 17:30. Vstup je zdarma.

(Ilustrační foto: KL)

Na led nastupují Ton, Tlustý, Eichenmann. Sci-fi? Realita! V takovém složení vyjede na plochu první útočná trojice výběru českých internacionálů. Chybět nebudou ani Žemlička, Beránek, Šlégr, Ščerban nebo Libor Procházka. Z branky bude tým matadorů jistit tandem Altrichter − Kučera. Jméno vedle jména. Diváci se prostě mají na co těšit.

Neméně zajímavý bude pohled na tým soupeře, přestože jména Izraelců sama o sobě asi nikomu příliš neřeknou. Nakonec hrají pouze třetí divizi mistrovství světa, kde se utkávají třeba se Španělskem. Nejde však pouze o sportovní stránku věci. S manšaftem do České republiky dorazí i obchodníci či ambasador.

Utkání slibuje zajímavou sportovní podívanou s kulturním přesahem. Organizátoři v čele s Milanem Novým chtějí divákům vyjít maximálně vstříc, proto je vstup volný. Kdo bude chtít, může finančně přispět Speciální škole Korálek Kladno.

Autor: (jk)


banbad