Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

V kladenských obchodech se krade ostošest, většina zlodějů padne do rány ostraze

Čtvrtek, 16. Listopad 2017 05:50

Kladenské obchody čelí náporu zlodějů. Někteří kradou ve velkém, jiní po troškách, každopádně všichni tak činí bez ostychu. V jednom ze supermarketů za pět prstů nakupovali i dva nezletilí.

Ilustrační foto: KL

V pátek 10. listopadu zadržela ostraha v kladenském Centralu podezřelou dvojici, která kolem sedmnácté hodiny navštívila zdejší drogerii. Z obchodu si osmadvacetiletá žena a dvaačtyřicetiletý muž odnesli řasenku a dva krémy za necelých 900 korun. Daleko ale nedošli. Ostraha je předala policii a zcizené zboží vrátila zpět do prodeje.

O něco dříve téhož dne měla práci ostraha prodejny v kročehlavském Albertu. Kradli tam dva mladiství. Každý z nich si do kapes nacpal zboží za necelých 300 korun. Potom se společně pokusili projít bez zaplacení pokladní zónou. Neuspěli. O chvíli později už seděli na policejní služebně, kde podávali vysvětlení.

„Policisté tyto případy prošetřují jako podezření z přestupku proti majetku,“ sdělila Kladenským listům policejní mluvčí Jana Šteinerová. Podle ní policie také v současnosti pátrá po dvou podezřelých ženách, které v Bille ve Štěchově ulici odcizily zboží za více než 14 tisíc korun. Prostě s ním bez zaplacení projely okolo pokladen a zmizely.

Autor: (jk)


banbad