Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Noční bitku v kladenské hospodě ukončil zásah policie

Středa, 15. Listopad 2017 07:50

V hospodě v ulici Obránců míru bylo v průběhu sobotní noci pořádně veselo. Strhla se tam mela, po které policie zadržela dva muže. Ti jsou nyní podezřelí z trestného činu výtržnictví. Jeden ze dvojice navíc napadl zasahující policistku.

Noční bitku v kladenské hospodě ukončil zásah policie (Ilustrační foto: KL)

V sobotu 11. listopadu narušila poklidný průběh noci v jednom z kladenských restauračních zařízení bitka. Dva agresoři s dalšími dosud nezjištěnými účastníky si „vjeli do vlasů“ před zraky ostatních návštěvníků restaurace, které by za jiných okolností zajímaly pouze půllitry na stole.

Na místo dorazili strážníci i policejní hlídka. Dvojice mužů však ve své činnosti nerušeně pokračovala a nic na tom nezměnily ani opakované výzvy jménem zákona. Proto policisté bijce zpacifikovali a zadrželi. Oba muži z Kladenska, jeden osmadvacetiletý, druhý o čtyři roky mladší, putovali do cely.

„Policisté případ nadále prošetřují. Osmadvacetiletý muž je nyní podezřelý z trestného činu výtržnictví a čtyřiadvacetiletý muž je podezřelý z trestného činu výtržnictví a dále z trestného činu násilí proti úřední osobě, neboť při zadržení fyzicky napadl zakročující policistku,“ informovala Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad