Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

FOTO: V Kladně skončila jedna žena pod koly auta, druhou srazil vlak

Pondělí, 13. Listopad 2017 21:37

Ke dvěma střetům chodce a dopravního prostředku došlo v Kladně kolem půl sedmé večer. První případ se odehrál na přechodu pro chodce v ulici Kleinerova. Osobák tam vrazil do ženy. Zraněnou ji odvezla záchranka. U kladenského Lega zase zachytil vlak cizinku.

V Kladně skončila jedna žena pod koly auta, druhou srazil vlak (Foto: KL)

„Při dopravní nehodě utrpěla chodkyně těžké poranění hlavy a zasahující lékař měl podezření na poranění páteře. Byla napojena na umělou plicní ventilaci a pozemní cestou převezena do nemocnice v Motole,“ sdělila Kladenským listům mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

„Cizinka, kterou zachytil vlak, si stěžovala na bolest nohy a ruky. Záchranáři ji odvezli pozemní cestou do kladenské nemocnice,“ uzavřela mluvčí Effenbergerová.

„Devětašedesátiletou ženu srazil osobní automobil na přechodu pro chodce. U řidiče byl vyloučen alkohol provedenou dechovou zkouškou. Nehoda je i nadále v šetření,“ vzkázala do redakce Listů policejní mluvčí Michaela Richterová.

„Ženu sraženou vlakem nemáme v tento moment ztotožněnou. Jedná se o cizí státní příslušnici, která šla údajně po kolejích a neslyšela přijíždějící vlak,“ dodala mluvčí Richterová.


Autor: (red)


banbad