Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

U Těhule se střetla dvě osobní vozidla, policie pátrá po jednom z řidičů

Úterý, 14. Listopad 2017 07:00

Po bouračce u Těhule na sebe řidič předal telefonní číslo, na kterém teď není k zastižení. Policisté ho proto vyzývají, aby se přihlásil na dopravní inspektorát. Stejně tak žádají případné svědky události, kteří by mohli přispět informacemi, aby tak učinili.

Ilustrační foto: KL

Kladenští policisté pátrají po účastníkovi dopravní nehody, která se odehrála v pátek 10. listopadu v devět hodin u Hrdlíva − Těhule na křižovatce se silnicí vedoucí od Smečna. Nedaleko čerpací stanice se tam střetla dvě osobní vozidla jedoucí z kopce od Hrdlíva. Konkrétně šlo o Mazdu a modrou Škodu Fabii. Právě řidič druhého auta na sebe po nehodě předal telefonní kontakt, který není funkční.

„Policie ho proto vyzývá, aby se přihlásil na dopravní inspektorát v Kladně,“ vzkázala policejní mluvčí Jana Šteinerová a dodala: „Policie dále touto cestou vyzývá i ostatní účastníky silničního provozu, kteří tuto dopravní nehodu zaznamenali a mohli by k řidiči nebo k modrému vozidlu Škoda Fabia poskytnout bližší informace, aby je předali na telefonní číslo 702 207 630 nebo na telefonní číslo 974 873 255.

Autor: (jk)


banbad