Mikuláš v Centralu Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Dodávka se sedmi cestujícími bourala na D6, u nehody zasahoval vrtulník

Úterý, 14. Listopad 2017 07:20

Dodávkové vozidlo jedoucí po dálnici D6 ze zatím nezjištěných důvodů narazilo do svodidel a převrátilo se na bok. Šest ze sedmi cestujících se zranilo, jednu ženu do nemocnice transportoval vrtulník.

Dodávka se sedmi cestujícími bourala na D6, u nehody zasahoval vrtulník (Foto: HZS Středočeského kraje)

V neděli 12. listopadu po sedmé hodině vozidlo jedoucí po dálnici z nejasných příčin narazilo do středových svodidel a následně do svodidel po pravé straně silnice. Náraz byl tak prudký, že dodávku převrátil na bok. Ve vozidle cestovalo sedm osob, z nichž pouze řidič neutrpěl žádná zranění. Zbylé cestující takové štěstí neměly. Třicetiletou ženu s těžkými zraněními transportoval vrtulník do jedné z pražských nemocnic. Další čtyři lehce zraněné spolujezdkyně putovaly sanitkou do motolské nemocnice v Praze a jedna lehce zraněná žena byla převezena do nemocnice v Kladně.

Dechová zkouška u třicetiletého řidiče vyloučila požití alkoholu před jízdou. Škoda byla předběžně vyčíslena na 120 tisíc korun.

„Po dobu šetření této dopravní nehody v jízdních pruzích ve směru z Prahy do Karlových Varů byla pozemní komunikace plně uzavřena do deseti hodin. Policisté prováděli odklon dopravy po přilehlých komunikacích,“ informovala Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová a dodala, že nehoda je nadále v šetření.


Autor: (jk)


banbad