Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

FOTO: První letošní sníh spustil sérii dopravních nehod

Pondělí, 13. Listopad 2017 10:35

Svatý Martin na svém bílém koni přijel do Kladna o den později, tedy až v neděli večer. S prvními spadlými vločky ovšem začaly komplikace řidičům. K vážné dopravní nehodě došlo v pondělí ráno mezi Kladnem a Velkou Dobrou.

Foto: Kamil Záhradník

Hned v neděli v noci havarovalo mezi Kladnem a Buštěhradem osobní vozidlo. Jeho řidič patrně nezvládl řízení a se svým vozem vyjel mimo komunikaci, kde naboural do stromu. Na místě zasahovali záchranáři i policisté.

Složky integrovaného záchranného systému zasahovaly také hned v pondělí po sedmé hodině ranní u nehody, která se stala mezi Kladnem a Velkou Dobrou. Řidička osobního vozidla vjela do příkopu, její automobil to vymrštilo zpět na komunikaci, kde se čelně střetla s protijedoucím náklaďákem. Se zraněním ji odvezla posádka rychlé záchranné služby.

Aby toho nebylo málo, do dopravních komplikací se přidali i policisté. Jejich služební vozidlo zezadu naboural řidič osobního automobilu, a to asi jen 400 metrů od nehody osobáku s kamionem.

„Hasiči provedli na vozidlech protipožární opatření a následně úklid vozovky,“ řekl mluvčí hasičů Petr Svoboda.

„Poraněná žena si záchranářům stěžovala na bolest horních a dolních končetin. Pozemní cestou byla převezena na ortopedii do kladenské nemocnice,“ uvedla mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

„Na pozemní komunikaci mezi obcemi Velká Dobrá a Kladno nám byly oznámeny během sedmi minut dvě dopravní nehody. K první, která se stala nedaleko obce Velká Dobrá, vyjížděli po sedmé hodině policisté ze skupiny dopravních nehod. Zde došlo ke střetu osobního vozidla značky Fiat se služebním vozidlem. Při dopravní nehodě nedošlo k žádnému zranění osob. Policisté provedli u obou řidičů dechovou zkoušku, která byla s negativním výsledkem.  Příčina dopravní nehody je v šetření,“ sdělila Kladenským listům policejní mluvčí Jana Šteinerová.

„Jen o několik metrů dál se stala další dopravní nehoda, kde došlo ke střetu nákladního vozidla a osobního vozidla značky Fiat. I zde policisté provedli dechovou zkouškou. Ta byla i v tomto případě negativní,“ dodala mluvčí Šteinerová.   

O havarované automobily se postarala Profesionální pomoc Kladno.


Autor: (red)


banbad