Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Policisté vyrušili partu zlodějů při krádeži hliníku, jednoho zadrželi

Pátek, 10. Listopad 2017 07:10

Tříčlenná skupinka vyrazila v nočních hodinách v neděli 5. listopadu do průmyslového areálu v Pcherách Theodoru. Jejich cílem bylo odnést si odtamtud hliníkové rámy. To se jim ale nepovedlo.

Policisté vyrušili partu zlodějů při krádeži hliníku, jednoho zadrželi (Ilustrační foto: KL)

Všiml si jich kolemjdoucí muž, který oznámil policii, že nedaleko plotu průmyslového areálu zaznamenal pohyb podezřelých osob. Přivolaná hlídka na místě nalezla na polní cestě u areálu zaparkovanou felicii a pokračovala prohledáváním areálu, ve kterém na mnoha místech ležely rozřezané kovové rámy.

Zatímco hlídka procházela areál, policejní kynolog se služebním psem vypátrali osobu schovávající se v křoví. Jednadvacetiletý mladík nejprve odmítal opustit úkryt a prokázat svou totožnost, nakonec ale podlehl. Policisté zjistili, že podezřelý muž nedaleko zaparkovaným automobilem přijel spolu se dvěma komplici, kteří z místa činu utekli. Krádež hliníku tak skončila neúspěšně.

„Policisté obvodního oddělení Kladno venkov v současné době případ prošetřují jako podezření z přestupku proti majetku,“ sdělila Kladenským listům policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad