Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Místo placení se muž v kladenském baru hádal a rval. Nebylo to poprvé

Pátek, 10. Listopad 2017 07:50

Třicetiletý muž z Kladna v baru v ulici Obránců míru odmítal zaplatit svou útratu. Místo toho se navážel do obsluhy a napadl i jednoho z hostů. Peníze uhradil až pod dohledem přivolané policejní hlídky, která ho pak odvezla do cely.

Místo placení se muž v kladenském baru hádal a rval. Nebylo to poprvé (Ilustrační foto: KL)

V úterý 7. listopadu odpoledne vyjížděla policie do baru v ulici Obránců míru. Agresivní zákazník tam odmítal zaplatit a slovně napadal personál. Když se obsluhující ženy zastal jeden z hostů, agresivní muž na něj fyzicky zaútočil. Další tři návštěvníci nezaváhali a zabránili vyšilujícímu muži v dalším útoku na sedmapadesátiletého hosta.

Útratu muž zaplatil až pod dohledem policejní hlídky. Tím považoval věc za uzavřenou a pokusil se z místa odejít, v čemž mu policisté zabránili za užití donucovacích prostředků. Pozdější šetření ukázalo, že muž se agresivně na veřejnosti neprojevoval poprvé. V minulosti už byl za stejný skutek odsouzen a potrestán.

Muži zákona výtržníka zadržela a odvezli na policejní služebnu, kde ho umístili do cely. Před vstupem do vozidla ještě kontrolovali, jestli zadržený není ozbrojen. Zbraň u něj sice nenašli, zato u sebe měl igelitovou tašku plnou zelené sušiny, která se nápadně podobala marihuaně.

„Dne 8. listopadu 2017 bylo muži sděleno podezření z trestného činu výtržnictví, za který mu hrozí maximální trest odnětí svobody ve výši dvou let,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad