Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Zloděj v Rozdělově vykradl buňku na psím cvičišti

Čtvrtek, 9. Listopad 2017 07:10

Kynologové z rozdělovského cvičiště přišli o výbavu. Přes víkend se do lodního kontejneru sloužícího na uskladnění nářadí vloupal neznámý zloděj, který za sebou zanechal škodu za skoro 40 tisíc. Neviděli jste ho?

Zloděj v Rozdělově vykradl buňku na psím cvičišti (Ilustrační foto: KL)

Do areálu kynologického střediska v Rozdělově neznámý pachatel vnikl v noci ze soboty 5. na neděli 6. listopadu. Za užití násilí se tam vloupal do lodního kontejneru, ve kterém bylo uskladněno nářadí. Odnesl si nivelační přístroj, stativ, hliníkovou výškovou lať, stavební kolečko, dvě motorové elektrické pily, vrtací kladivo, úhlovou brusku, vrták do betonu, řetězový zvedák a organizér s nářadím a klíči. Celkem způsobil škodu za 38 500 korun.

„Případ je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ informovala Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedeného objektu v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje Nováková.

Autor: (jk)


banbad