Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Policie v Kladně dopadla dalšího dealera, drogy prodával i mladistvým

Čtvrtek, 9. Listopad 2017 08:10

Kladenská kriminálka zadržela dalšího drogového dealera, který v kročehlavském sídlišti prodával drogy letitým uživatelům i mládeži. V jeho bytě nalezli pervitin a marihuanu. Teď mu hrozí až pět let za mřížemi.

Policie v Kladně dopadla dalšího dealera, drogy prodával i mladistvým (Ilustrační foto: KL)

Dvaatřicetiletého muže z Kladna zadrželi kriminalisté v úterý 7. listopadu. Došli si pro něj v ranních hodinách do jeho bytu v Ukrajinské ulici. Při domovní prohlídce našli digitální váhu a igelitové sáčky, ve kterých drogy distribuoval. Obchodoval konkrétně s pervitinem a marihuanou, přičemž obě látky policie nalezla v bytě.

„Realizace byla provedena na základě vlastního šetření kriminální policie a muži bylo sděleno podezření ze spáchání pokračujícího přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami, za což mu hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let. Navíc se souběžně dopustil přečinu ohrožení výchovy dítěte,“ shrnula pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Kriminálka zjistila, že obviněný muž drogy distribuoval v posledním půlroce na různých místech v Kladně, zejména ale v Americké a Ukrajinské ulici. Za různé částky od něj drogově závislí kupovali pervitin, který získával od zatím nezjištěného zdroje. Návykové látky prodával i mladistvým osobám.

Dva úspěchy v jeden den

Téhož dne bodovali kriminalisté znovu. Vyšetřovatel sdělil obvinění pětadvacetiletému muži ze Stochova, který nejméně v posledních dvou letech prodával v různých stochovských zákoutích pervitin. I jemu hrozí odnětí svobody na jeden rok až pět let.

Autor: (jk)


banbad