Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Na Sletišti se v neděli sejdou světoví rekordmani, jedním z nich můžete být i vy

Středa, 8. Listopad 2017 07:50

Kladenské Sletiště v neděli zažije nevšední přehlídku pokusů o stanovení nejrůznějších rekordů na národní i světové úrovni. O zápis do Guinessovy knihy se pokusí tuzemští i zahraniční účastníci. To vše pod dohledem Američana Ashrity Furmana, který sám drží na šest set rekordů.

Na Sletišti se v neděli sejdou světoví rekordmani, jedním z nich můžete být i vy

Na Sletišti své umění v oblasti silového žonglování předvede slavný rekordman Milan Roskopf ze Slovenska. O hod závažím vážícím přes 24 kilogramů do výšky nad 536 centimetrů se pokusí letošní český přeborník Vladislav Tuláček. Známý vzpěrač Radek Rosa chce jedním prstem zvednout šedesátikilovou činku a co nejdéle ji udržet nad zemí. Účast potvrdila i plavkyně Abhejali Bernardová, která už zdolala šest ze sedmi nejtěžších plaveb na světě, a to včetně přeplavání kanálu La Manche. 

Čestným hostem je rekordman rekordmanů Ashrita Furman, který má k dnešnímu dni zapsáno na šest stovek nejlepších výkonů. Své neuvěřitelné rekordy Furman provádí na výjimečných místech po celém světě, jako u egyptských pyramid, na Čínské zdi nebo uprostřed Amazonky. Teď zavítá do oblíbeného kladenského sportovního areálu.

Zakladatelem festivalu Impossibility Challenger je jeden z největších rekordmanů historie, sportovec, umělec, hudebník a spisovatel Sri Chinmoy, který zvedl těžká závaží, ale také složil přes 21 tisíc skladeb, napsal přes 1600 knih a vytvořil na 140 tisíc originálních kreseb.

A co dokážete vy? Přijďte se podívat nebo předvést svůj vlastní jedinečný kousek! Fantazii se meze nekladou.

Festival v kladenských sportovních areálech proběhne v neděli 12. listopadu od 9:30 do 16 hodin. Vstup je zdarma. 

Více informací najdete ZDE:

Autor: (jk)


banbad