Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Pomozte kladenské policii zjistit identitu muže z fotografie, platil odcizenou kartou

Středa, 8. Listopad 2017 08:00

Aby se podařilo podezřelého vypátrat a dopadnout, přivítají kladenští policisté pomoc od veřejnosti, která může odhalit totožnost muže snědé pleti. Jeho podobu zachytil kamerový systém v prodejně ve chvíli, kdy hodlal zaplatit odcizenou úvěrovou kartou.

Hledaný muž policií (Foto: PČR)

K případu došlo již ke konci minulého měsíce. Ve čtvrtek 28. září po šesté hodině ranní přišel do prodejny v Kladně v ulici Osvobozených politických vězňů muž, který zde provedl několik minut po sobě třikrát bezkontaktní platbu za cigarety a nápoje. Poslední z plateb však zahlásila na terminálu chybu. Prodavačka pojala podezření, že došlo k zneužití platební karty a zavolala na místo strážníky městské policie. Před jejich příjezdem jí muž sdělil, že platební prostředek patří jeho matce. Hned poté se však nenápadně z prodejny vytratil.

„Policejním šetřením bylo zjištěno, že úvěrová karta patří jedenačtyřicetiletému muži z Kladna, který ji ztratil, ale nezablokoval. Na kamerových záznamech z provozovny se podařilo zjistit podobu muže, který prováděl neoprávněné platby. Kamery zachytily také svědka této události,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Svědek události (Foto: PČR)

Jakékoliv informace k těmto osobám je možné sdělit osobně na Obvodním oddělení Kladno město, nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je k dispozici i bezplatná linka 158.

Autor: (red)


banbad