Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

By The Way ve Slaném pokřtí svou první ryze českou desku

Pondělí, 6. Listopad 2017 07:40

Do nedávna hráli výhradně v angličtině, teď se rozhodli potěšit fanoušky a nahrát českou placku. Nadějná kapela By The Way svůj nejnovější přírůstek do diskografie oficiálně pokřtí 11. listopadu v klubu Double G ve Slaném.

Foto: Archiv BTW

By The Way jen tak mimochodem vznikli 11. 11. 2011 ve Slaném. Náhoda? To podle členů kapely už dnes nikdo přesně neví. Tříčlenná partička si nepotrpí na škatulkování, ale její tvorba by se s rezervou dala žánrově zařadit mezi pop-punk či pop-rock. K blížícím se šestým narozeninám skupiny si chlapci nadělí dárek v podobě nové desky, která se od své předchůdkyně bude zásadně lišit v jednom − anglické texty nahradí čeština.

Druhé studiové album ponese název „Takový jaký sme“ a triumvirát ve složení Jaroslav Grulich (kytara a zpěv), Jakub Janda (baskytara) a Michal Pospíchal (bicí) ho pokřtí 11. listopadu ve slánském klubu Double G.

Na desce, která vzniká i za podpory královského města Slaný, se objeví i takové pecky jako Plavovláska, Newadí, Sedmým pádem nebo Generace 21. Celkem bude CD obsahovat jedenáct nových písní a jeden speciální bonus v podobě působivého duetu.

Nová fošna také potřebuje svého kmotra. Tím bude Miloš Knopp, profesor zpěváka a kytaristy Jaroslava Grulicha z pražské mezinárodní konzervatoře. Na nové desce se podílel jako hlavní hudební konzultant a částečný producent.

Na speciálním koncertě 11. listopadu 2017 vystoupí kapely:

The Snuff: Modern-rocková skupina z Prahy, která se čerstvě vrátila z nahrávání v USA. Letos ovládla třeba festival Votvírák nebo Rock For People a odjela si tour po Skandinávii, Polsku i Německu. Kluci budou hrát na ručně vyráběné kytary Badstroke Guitars, připravené na míru.

Idio&Idio: Crazy punková kapela z Ústí nad Labem se letos ukázala na předních českých festivalech i u našich sousedů v Polsku a na Slovensku. Je potřeba se připravit na smršť energie a neotřelé melodie, které všechny zaručeně rozpohybují.

M3TA (Třetí Meta)Kapela, která se neseznámila na drogovým večírku, ale na partičce prší ve vší počestnosti. Pop-punková banda z Třebíze, co si žije svůj sen a letos ve velkém stylu.

Akce začíná v 19 hodin, vstupné činí 111 korun

Autor: (jk)


banbad