Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

FOTO: Volejbalisté Kladna vyhráli, ale zbytečně si utkání zkomplikovali

Sobota, 4. Listopad 2017 19:04

Volejbalisté Kladno volejbal cz vybojovali další tři body. Po výborném začátku s celkem Volejbal Brno se zdálo, že je čeká snadná výhra, ale nakonec se na vítězství v poměru 3:1 hezky nadřeli.

Foto: KL

Kladno volejbal cz – Volejbal Brno  3 : 1  ( 22, 14, -24, 19)

V dresech kostlivců na oslavu na oslavu Halloweena, kdy bylo pozváno na padesát dětí z dětských domovů, se svěřenci Milana Fortuníka „zakousli“ do soupeře jako lvi a v průběhu úvodních dvou sad dominovali. Jestliže v prvním setu si drželo Kladno náskok tří čtyř bodů, který si domácí hráči dotáhli až do konce, tak ve druhém setu excelovalo. Brno, které je považováno za „černého koně“ soutěže, se muselo obejít bez několika hráčů základní šestky, což bylo patrné zvláště ve druhém dějství. Kladno dominovalo, i když se na palubovce objevili i další hráči z lavičky Trojan, Kozak nebo poprvé další osmnáctiletý mladík Blažek.

Když West a spol. vedli ve třetím pokračování 18:14, zdálo se, že je definitivně rozhodnuto. Za tohoto stavu však Gromadowski neproměnil nahraný míč a na domácí tým padl najednou útlum. Celek z hlavního města Moravy najednou vyrovnal na 19:19, domácí ještě vedli 23:22, ale hosté dirigovaní jedenačtyřicetiletým veteránem Boulou na nahrávce dokázali nakonec získat sadu. A na začátku čtvrtého setu se Brno ujalo vedení 1:4 a vedení si udrželo až do poloviny sady. Rozhodující náskok získal na servisu Šulista, kdy domácí se dostali do vedení 16:13 a hosté postupně rezignovali.

„Věděli jsme, že má Brno dobrý tým a pečlivě jsme se na soupeře připravovali,“ konstatoval trenér Milan Fortuník. „ Spokojen jsem s průběhem první poloviny střetnutí. Ale co jsme předvedli potom, nepochopím. Jsme „telata“. Přišlo podcenění, sebeuspokojení, přestalo se dařit na podání, propadli jsme v obraně. Brno se zvedlo a měli jsme problémy. Nakonec jsem rád, že jsme získali tři body.“ K trenérovi se přidal i kapitán Adam Zajíček. „Měli jsme zápas pod kontrolou, ale v závěru třetího setu jsme najednou vypadli ze hry a nakonec jsme vyhráli více díky štěstí než po předvedené kvalitní hře.“

Sestava: West, Šulista, Sobotka, Hýský, Zajíček, Gromadowski – Moník, střídali: Trojan, Kozak, Blažek. Rozhodčí: l Gall – Trumpeš. Diváků: 570. Zápas trval 100 minut.


Autor: (rc)


banbad