Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Muž z Kladna zapomněl v baru peněženku s 13 tisíci, během chvíle zmizela

Čtvrtek, 2. Listopad 2017 07:30

Nepříjemná věc se přihodila šestatřicetiletému muži z Kladna, který v baru po zaplacení zapomněl na stole svou naditou peněženku. Když si to uvědomil a do podniku se vrátil, peněženka s 13 tisíci v bankovkách byla pryč.

Muž z Kladna zapomněl v baru peněženku s 13 tisíci, během chvíle zmizela (Ilustrační foto: KL)

K zatajení nálezu v Kladně podle oznamovatele došlo 22. října mezi pátou a šestou hodinou odpolední v Ukrajinské ulici. Poté co muž zaplatil v tamním baru, nedopatřením zde nechal na stole volně ležet peněženku s osobními doklady, kartou zdravotní pojišťovny a vstupními kartami do zaměstnání. Co ale nálezce muselo z obsahu zaujmout nejvíc, bylo 13 tisíc korun v hotovosti. Když se muž do provozovny vrátil, svůj majetek už nenašel.

„Případ je prošetřován jako přečin zatajení věci a nepoctivému nálezci hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

„Kdo si přisvojí cizí věc nebo jinou majetkovou hodnotu nikoli nepatrné hodnoty, která se dostala do jeho moci nálezem, omylem nebo jinak bez přivolení osoby oprávněné, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti,“ citovala Nováková trestní zákoník.

Autor: (red)


banbad