Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Pomozte kladenské policii identifikovat zloděje z fotografie

Úterý, 31. Říjen 2017 08:10

Zloděj z fotografie vykradl v Kladně osobní automobil. Způsobil škodu za necelých devět tisícovek. Svůj lup chtěl ještě rozšířit tím, že na čerpacích stanicích hradil zboží odcizenou platební kartou. Zde však jeho tvář zachytily kamery.

Pomozte kladenské policii identifikovat zloděje z fotografie (Foto: PČR)

Policistům případ nahlásil minulou neděli ve večerních hodinách třiačtyřicetiletý muž. Ten uvedl, že k vloupání do osobního automobilu Škoda Fabia došlo v ulici Emila Zahrádky.

„Neznámý pachatel z vozidla odcizil peněženku s finanční hotovostí a platební kartou. Dále zmizel sportovní batoh, badmintonové rakety, sportovní oblečení, obuv a USB nabíječka. Celková škoda byla vyčíslena na 8.683 korun,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková. 

Policistům však neunikl ani fakt, že zloděj téhož dne použil na různých čerpacích stanicích odcizenou platební kartu. Tou uhradil zboží za další dva a půl tisíce korun. A právě při jedné z transakcí ho zaznamenaly kamery. 

Případ je šetřen jako přečin krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a nenechavci hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

„Aby se podařilo podezřelého vypátrat a dopadnout, přivítá vyšetřovatel případu poznatky, které mohou vést k odhalení totožnosti muže, jehož zachytily zmiňované průmyslové kamery. Jakékoliv informace k této osobě je možné sdělit osobně na službu kriminální policie a vyšetřování v Havířské ulici v Kladně, nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 321. Samozřejmě je k dispozici i bezplatná linka 158,“ řekla mluvčí Nováková.

Pomozte kladenské policii identifikovat zloděje z fotografie (Foto: PČR)

Autor: (red)


banbad