Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Zloděj v Kročehlavech vykradl zaparkovaný autobus, způsobil škodu za 50 tisíc

Úterý, 31. Říjen 2017 07:40

V noci ze soboty na neděli se na parkovišti u kladenského supermarketu do zaparkovaného autobusu vloupal zloděj. Poškodil dvoje dveře a odnesl si různé věci, které se nacházely uvnitř. Celkem způsobil školu za necelých 50 tisíc.

Zloděj v Kročehlavech vykradl zaparkovaný autobus, způsobil škodu za 50 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Dosud neznámý pachatel v noci ze soboty 28. na neděli 29. října za užití násilí vnikl do autobusu, který stál na parkovišti u obchodního domu v ulici Milady Horákové. Při vloupání zloděj poškodil přední i zadní dveře, čímž způsobil škodu za zhruba 20 tisíc korun. Zevnitř si pak odnesl například oblečení, ale i náhradní klíčky a doklady od autobusu včetně různých písemností. Celková škoda tak činí 47 690 korun.

„Kladenští policisté pátrají po pachateli, který je za tento skutek podezřelý z trestného činu krádeže vloupáním. Policie touto cestou vyzývá občany, kteří o víkendu zahlédli na parkovišti poblíž obchodního domu v Kladně v ulici Milady Horákové pohyb podezřelé osoby nebo zaznamenali podezřelého pachatele přímo při vloupání, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ žádá o spolupráci policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad