Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Opilý řidič v Kladně naboural a ujel, potom se pokusil uplatit policisty

Úterý, 17. Říjen 2017 07:40

Namol opilý řidič v Kladně na stopce nacouval do za ním stojícího auta. Od nehody potom ujel na parkoviště k Oaze, kde ho vypátrali policisté. Ve snaze vyhnout se problémům se šofér hlídku pokusil podplatit, čímž si ještě pohoršil.

Opilý řidič v Kladně naboural a ujel, potom se pokusil uplatit policisty (Ilustrační foto: KL)

Dopravní nehoda se v neděli 15. října odehrála několik minut po patnácté hodině na křižovatce ulic Libušina a Kročehlavská. Řidič oktávie správně zastavil na stopce, ale v momentě, kdy se pokusil rozjet, nejspíš nezvládl manipulaci s řadicí pákou a nacouval do za ním stojícího vozu. Tehdy začal tušit problém a z místa nehody ujel pryč. Zanechal za sebou třicetitisícovou škodu.   

Policie začala po podezřelém vozidle pátrat. Netrvalo dlouho a našla ho i s majitelem na parkovišti u obchodního centra Oaza. Sedmapadesátiletého řidiče podrobila hlídka dechové zkoušce, která muži naměřila 2,47 promile alkoholu. Vědom si svého provinění nabídl muž zasahujícímu policistovi pětitisícový úplatek výměnou za ponechání řidičského průkazu. Tím si ale zadělal na ještě větší potíže.

„Podezřelý muž byl zadržen a převezen na policejní služebnu k provedení prvotních úkonů a poté byl umístěn do policejní cely. V současné době kladenští kriminalisté případ prošetřují a muž je podezřelý z trestných činů ohrožení pod vlivem návykové látky a podplácení,“ sdělila Kladenským listům policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad