Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

FOTO: Mladá řidička v Kladně nedala přednost, srazila se s opilým šoférem

Pátek, 13. Říjen 2017 14:19

Zbrusu nové auto dnes okolo třinácté hodiny pokřtila dvacetiletá řidička v Kladně nehodou. Na křižovatce ulic Dr. Foustky a 5. května totiž nezastavila na stopce a střetla se s projíždějícím vozidlem. Záchranka převezla do nemocnice dvě ženy, na místě zasahovali i hasiči.

Foto: KL

Pátek 13. října je smolný přinejmenším pro aktéry dnešní dopravní nehody, která se v Kladně odehrála na křižovatce ulic Dr. Foustky a 5. května přibližně ve 13 hodin. Dvacetiletá řidička bílého Hyundaie i10 nezastavila na stopce a z vedlejší silnice vjela do křižovatky, kde se střetla s vozidlem jedoucím po hlavní komunikaci. Projíždějící Hyundai Accent řídil pětačtyřicetiletý muž, který měl štěstí v neštěstí. Vyvázl sice bez zranění, ale dechová zkouška mu naměřila 1,41 promile alkoholu.

Dvacetiletou řidičku a její stejně starou spolujezdkyni odvezla rychlá záchranná služba do kladenské nemocnice. Automobil, ve kterém cestovaly, byl podle informací Kladenských listů pouhé tři dny starý. U nehody zasahovali i hasiči. Na autech provedli protipožární opatření a zajistili úklid vozovky. 

„Odhadovaná škoda činí 300 tisíc korun a nehoda je nyní v šetření dopravní policie,“ sdělila Kladenským listům policejní mluvčí Michaela Nováková.


Autor: (jk)