Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Pomozte policii objasnit dopravní nehodu, která se odehrála u Lotouše

Pátek, 13. Říjen 2017 07:10

Policie se snaží objasnit dopravní nehodu, která se odehrála v pátek 6. října mezi Slaným a Lotouší. Střetl se tam osobák s nákladním vozidlem, přičemž menší z automobilů po nárazu skončil mimo silnici převrácený na střechu. Pomozte policii svými poznatky.

Ilustrační foto: PČR

Dopravní nehoda se na komunikaci I/7 odehrála 6. října kolem páté hodiny. Osobní oktávie se střetla s nákladním mercedesem. Škodovka vlivem nárazu vyjela mimo silnici a převrátila se na střechu. Řídila ji dvaadvacetiletá žena, která utrpěla lehká zranění, s nimiž byla převezena do slánské nemocnice. Policisté provedli u obou řidičů dechovou zkoušku, která požití alkoholu vyloučila.

„Policie vyzývá svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu projížděli v tomto úseku u obce Lotouš po silnici č. I/7, jak ve směru do Prahy, tak i do Loun, a zaznamenali dopravní nehodu, ke které došlo při předjíždění nákladního vozidla ve směru na Slaný, aby poskytli informace na mobilní telefon 702 207 630, nebo na tel. číslo 974 873 255, případně aby se dostavili na Dopravní inspektorát v Kladně,“ žádá o pomoc policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad