Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Muži z fotografie okradli v Kladně barmanku o 11 tisícovek, poznáte je?

Pátek, 13. Říjen 2017 07:30

Dva podvodníci v Kladně převezli ženu obsluhující v baru. Nabídli jí výhodnou směnu českých korun za eura. Žena s výměnou souhlasila, ale částku si překontrolovala až poté, co muži odešli. Ke svému nemilému překvapení zjistila, že je v přepočtu o 11 tisíc korun chudší.

Tato dvojice okradla v Kladně barmanku o 11 tisícovek (Foto: PČR)

Třiačtyřicetiletá cizinka pracuje jako obsluha v baru ve Vítězné ulici. Právě tam ji ve středu 11. října po jedenácté hodině dopolední oslovili dva muži s nabídkou výhodné směny. Žena za 25 tisíc korun měla vyinkasovat tisíc eur. Taková alespoň byla dohoda. Realita však vypadala zcela jinak. Muži se navíc ihned po směně vzdálili neznámo kam.

Teprve poté poškozenou ženu napadlo zkontrolovat si skutečný počet bankovek. Namísto jednoho tisíce napočítala pouze 560 eur. Vyběhla tedy ven před provozovnu, ale muže už nenašla. Celkem přišla o 11 tisíc korun.

„Případ je prošetřován jako přečin podvodu a podezřelým hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ sdělila Kladenským listům policejní mluvčí Michaela Nováková.

Policie má pro vyšetřování slušnou výchozí pozici. V podniku jsou totiž nainstalovány bezpečnostní kamery, díky kterým se vyšetřovatelům podařilo zajistit fotografie podvodníků. Jde o muže ve věku kolem padesáti let. Jeden silnější postavy ve světlých džínách, druhý postavy průměrné v černých džínách a červené mikině.

„Aby se podařilo oba výtečníky ztotožnit, přivítala by vyšetřovatelka případu informace, které by vedly k jejich identifikaci. Jakékoliv poznatky je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno – město, nebo policisty kontaktovat na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala Nováková.

Autor: (jk)


banbad