Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Za volantem jednoho auta se v Kladně přes noc vystřídali dva opilci

Čtvrtek, 12. Říjen 2017 07:30

Kladenští policisté během noci z úterka na středu v rozmezí necelé hodiny dvakrát zastavili jedno a totéž podezřelé auto. Pokaždé ale mělo jiného řidiče. Samozřejmě opilého.

Za volantem jednoho auta se v Kladně přes noc vystřídali dva opilci (Ilustrační foto: KL)

Krátce před půlnocí v úterý 10. října policie zastavila v Arménské ulici podezřelý Renault Laguna. Jeho řidič, čtyřicetiletý muž z Karlovarska, při dechové zkoušce nafoukal 1,75 promile alkoholu. Policisté ho zadrželi a eskortovali do policejní cely.

Tím ale příběh nekončí. Neuplynula ani hodina a podezřelý Renault opět brázdil silnice. Vozidlo pomalu projíždělo ulici Na Růžovém poli a kličkovalo ze strany na stranu. Tentokrát za jeho volantem seděla devětadvacetiletá žena z Kladenska, ze které byl silně cítit alkohol. To potvrdila i dechová zkouška, která řidičce naměřila 1,45 promile. Podezřelá žena tak s policisty přes nemocnici putovala do cely podobně, jako chvíli předtím její přítel.  

„Neukáznění řidiči posilněni alkoholem se pouze za volantem v určitém časovém rozmezí vystřídali,“ objasnila Kladenským listům policejní mluvčí Jana Šteinerová a dodala: „Kladenští policisté nyní oba dva případy prošetřují a muž i žena jsou podezřelí z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.“

Autor: (jk)


banbad