Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Žena z Kladenska se pokusila ukrást paletu vajec, hrozí ji až dva roky žaláře

Středa, 11. Říjen 2017 08:10

Celkem zajímavou krádeží se v těchto dnech zabývají policisté z Kladenska. Ta spočívala v tom, že zaměstnankyně firmy chtěla své „chlebodárce“ okrást o 8.640 kusů vajec v hodnotě 24.840 korun.

Žena z Kladenska se pokusila ukrást paletu vajec, hrozí ji až dva roky žaláře (Ilustrační foto: KL)

Policistům incident nahlásil zaměstnanec firmy, která se zabývá produkcí a prodejem vajec v osadě Těhule. Ten uvedl, že přistihl jednu z kolegyň při pokusu krádeže palety s vejci.

„Jedenačtyřicetiletá žena ze Zlonic se předem domluvila s maloodběratelem, který je zákazníkem firmy, že muž zaplatí pouze dvě palety produktu, ale řidiči, který náklad přepraví, budou do vozidla naloženy tři palety. Vejce byla skutečně podle domluvy vyskladněna a naložena na k tomu určený automobil, přičemž jeden z pracovníků provedl kontrolou a zjistil, že bylo naloženo víc vajec, než kolik jich bylo ve skutečnosti zaplaceno,“ sdělila Kladenským listům policejní mluvčí Michaela Nováková. 

Jednalo se o celkem 8.640 kusů vajec v hodnotě 24.840 korun, která odběratel neuhradil.

Žena se na místě k pokusu krádeže takřka 9 tisíc kusů vajec za bezmála pětadvacet tisícovek přiznala. Za tento přečin jí hrozí coby podezřelé až dva roky za mřížemi.

Autor: (red)


banbad