Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Ve čtvrtek zavítá do kladenského divadla David Deyl

Středa, 11. Říjen 2017 08:00

David Deyl je český zpěvák, textař a hudební skladatel. V kladenském divadle zazpívá ve čtvrtek od 19 hodin nejkrásnější a nejznámější melodie ze světových muzikálů, které sám pečlivě vybíral.

David Deyl (Ilustrační foto: KL)

Posluchači se tak mohou těšit na píseň Draculův monolog z nejúspěšnějšího českého muzikálu, dále na songy z West Side Story, Notre Dame de Paris, Les Misérables (Bídníků), Evity, Phantom Of The Opera (Fantoma opery), Cats, The Wizard Of Oz, Aspects Of Love, The Sound Of Music, Man of La Mancha a další úžasné muzikálové hity.

Nádherné orchestrace připravil společně se svým dvorním arrangerem Davidem Solařem, který patří mezi evropskou špičku také v instrumentaci.

Za piano usedne fenomenální Václav Krahulík, který s Davidem úzce spolupracuje na všech projektech a celý koncert se odehraje za doprovodu obdivuhodného Epoque Quartetu.

David Deyl v roce 2009 vydal debutové album Hlavolam. V roce 2011 vydal druhé s názvem „Zásah“, na kterém vyšly písně Počítám a Lež a nech si lhát. V roce 2014 vydal na svém vlastním labelu DADE music třetí desku „V ozvěnách“. Ta obsahuje 12 skladeb ve stylu klasického crossoveru, nahraných za doprovodu Severočeské filharmonie Teplice pod taktovkou dirigenta Marka Štilce.

Autor: (red)