Sochorová válcovna Legenda Cafe bar Est. 2014 Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Šampiónem v Central Kladno 2 Central Kladno Badmintonové centrum v Kladně Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • Balada pro banditu

Rozmrzelý muž v Kladně obtěžoval bývalou přítelkyni, potom napadl strážníky

Úterý, 10. Říjen 2017 07:40

Nedělní běsnění by mohlo zhrzeného milence stát až čtyři roky za mřížemi. Muž v Kladně nejprve obtěžoval svou přítelkyni a následně se dostal i do křížku s přivolanými strážníky. Právě za jejich napadení by mohl putovat za katr.

Rozmrzelý muž v Kladně obtěžoval bývalou přítelkyni, potom napadl strážníky (Ilustrační foto: KL)

Do Benešovské ulice vyjela v neděli 8. října v noci hlídka strážníků, která na místě narazila na devětadvacetiletého muže. Ten házel kamení do oken jednoho z domů. Po příjezdu hlídky strážníky okamžitě kontaktovala oznamovatelka. Vysvětlila jim, že jí bývalý přítel neustále obtěžuje a nechce pochopit, že se s ním rozchází. Strážníci tedy muže poučili a vykázali ho, načež se chystali z místa odjet. Zhrzený milenec chvilku vyčkal a pokusil se proklouznout zpět k domu. Strážníci však byli pozorní a jeli zpět na místo incidentu. Muž zareagoval rychlým odchodem, při kterém v roztržitosti přehlédl obrubník, zakopl a upadl.

„Začal si stěžovat na bolest kolene, proto byl na místo přivolán lékař. Ještě než přijela sanitka, muž si vše rozmyslel a požadoval přivolání Policie České republiky s tím, že chce podat trestní oznámení na strážníky, protože upadl kvůli nim,“ informoval Kladenské listy mluvčí strážníků Milan Krupka.

Zdroj blízký Kladenským listům uvedl, že muž stěžující si na bolest je tři týdny po náročné operaci kolene, která proběhla v kladenské nemocnici.

Trpělivá hlídka mu vyhověla, odvolala lékaře a přivolala policisty. Mezitím však muži poněkud stoupla hladina adrenalinu. Strážníkům vytrvale nadával a poté jednoho z nich napadl i fyzicky. Za pomoci donucovacích prostředků ho ale muži zákona zpacifikovali.

„Policie případ šetří jako podezření z násilí na úřední osobu. Za tento přečin muži hrozí až čtyři roky odnětí svobody,“ dodal Krupka.

Autor: (jk)